Výběr omalovánek


Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka chleba k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění nazvaná chleba k omalování pro malé caparty. Omalovánka chleba je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Chleba - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Chleba - A5            Omalovánka - Chleba - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Chleba patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, Jídlo, obrázek, k vybarvení, pro děti, k tisku, Chleba, ke stažení, zdarma, k vytištění, obrázky

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Chleba k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s chlebem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Mozilla, Chrome apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vysokou gramáží. K obarvení následně může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako vodové barvy, olejové pastely, zvýrazňovače, tužky anebo pastelové tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro malé holčičky a chlapečky k dispozici ohromné množství. Omalovánku chleba lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s chlebem má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří počítač, elektřinu a nebo elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (třeba vodové barvy, olejové pastely a zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, hudební nástroje, jednotlivé druhy ptáků a pochopitelně i chleba :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají čísla, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Doba ledová, Monster high, Simpsonovi a nebo Mickey mouse. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro děti které tu máme ke stažení jsou: draci, sněhulák, koně, miminko nebo také astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku chlebu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů