Top obrázky


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek štěněte

Omalovánka bonbóny k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytištění s názvem bonbóny k vybarvování pro malé i větší děti. Sladké čokoládové bonbony z bonboniéry. Nenajíte se jich, ale alespoň si nezkazíte zuby. Omalovánka bonbóny je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Bonbóny - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Bonbóny - A5            Omalovánka - Bonbóny - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bonbóny patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, ke stažení, online, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, k tisku, Bonbóny, pro děti, zdarma, Jídlo

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Bonbóny k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bonbóny je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude připravena k uložení v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s větší tloušťkou. Ke kreslení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako fixy, grafitové tužky, pastelové tužky, zvýrazňovače nebo též křídy. Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici nepřeberné množství. Obrázek bonbóny lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s bonbóny má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (například fixy, grafitové tužky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, sporty, písmena a pochopitelně i bonbóny :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají květiny, zaměstnání či různé sporty. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Gormiti, Popelka, Angry birds a Doba ledová. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, vláček, houby, draci nebo netopýr. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s bonbóny.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů