Nejhledanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem bageta k vybarvení pro malé děti. Omalovánka bageta je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, online, pro děti, Bageta, obrázek, k vytištění, k vybarvení, ke stažení, zdarma, obrázky, k tisku, Jídlo

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bagetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, uhly, propisovací tužky či fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku bageta lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bagetou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Spiderman, panenka Winx nebo též Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, houby, čert a drak. Věříme, že se vám obrázek bagety bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů