Nejstahovanější


Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Trilobit - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Děvčátko - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka bageta k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem bageta k vybarvení pro malé děti. Omalovánka bageta je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Bageta - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bageta - A5            Omalovánka - Bageta - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bageta patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, ke stažení, k vytištění, Bageta, obrázky, Jídlo, obrázek, online, k vytisknutí, zdarma, pro děti

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Bageta k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s bagetou je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Firefox, Safari apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K obarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako voskovky, tužky, uhly, propisovací tužky či fixy. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děcka opravdu mnoho. Omalovánku bageta lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s bagetou má různé výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří elektřinu, počítač nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například voskovky, tužky a nebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, písmena, druhy automobilů a pochopitelně i bagetu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají sporty, jednotlivé druhy rostlin anebo zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Spiderman, panenka Winx nebo též Barbie. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stáhnutí jsou: miminko, netopýr, houby, čert a drak. Věříme, že se vám obrázek bagety bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů