Nejstahovanější


Obrázek jukeboxu

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka bábovka k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka se jménem bábovka k vybarvování pro naše ratolesti. Omalovánka bábovka je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Bábovka - Jídlo - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Bábovka - A5            Omalovánka - Bábovka - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Bábovka patří do kategorie Jídlo

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, zdarma, Jídlo, k vytištění, obrázek, pro děti, ke stažení, online, k vybarvení, k tisku, Bábovka

Máte rádi vláčky? Pokud ano, podívejte se na omalovánky vlaků. Zdarma si můžete vybarvit parní mašinku a jiné obrázky ze světa železnice.

Obrázek Bábovka k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s bábovkou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako olejové pastely, grafitové tužky, akrylové barvy, pastelky nebo také křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek bábovka lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s bábovkou má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří oči dětí, zrak dětí a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (např. olejové pastely, grafitové tužky a nebo akrylové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, druhy automobilů, zaměstnání a pochopitelně i bábovku :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různá zvířátka, dopravní prostředky a čísla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Hello Kitty, Lion King, Spiderman a Barbie. Je však problematické je dostupná bez placení získat a proto je zde nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: psi, plachetnice, Santa Klaus, auta nebo piráti. Ať vám omalovánka bábovka přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů