Nejvyhledávanější


Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Indián - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka xylofon k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti se jménem xylofon k omalování pro naše milé prcky. Omalovánka xylofon je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Xylofon - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný v rozměrech ke stažení

     Omalovánka - Xylofon - A5            Omalovánka - Xylofon - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Xylofon patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vybarvení, k tisku, k vytištění, ke stažení, obrázek, zdarma, Hudba, k vytisknutí, Xylofon, online, obrázky, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Xylofon k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s xylofonem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Safari, Internet explorer apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na kvalitnější papír. K obarvování poté může dítě vybírat z nejrůznějších typů psacích potřeb jako uhlíky, umělecké tužky, olejové pastely, pastelky a fixky. Dostupných kreslících potřeb je pro holku i kluka k dispozici celá škála. Obrázek xylofon lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s xylofonem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří oči dětí, elektřinu nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (například uhlíky, umělecké tužky a nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy sportů, čísla, květiny a pochopitelně i xylofon :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, pohádkové postavy nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Angry birds, Mašinka Tomáš, Shrek nebo také Monster high. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro kluky i holky které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: traktor, čert, plachetnice, princezna a princ či kočka. Ať si vaše dítko užije malování xylofonu.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů