Výběr obrázků


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka hraní na dudy zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem hraní na dudy k omalování pro děti. Omalovánka hraní na dudy je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Hraní na dudy - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Hraní na dudy - A5            Omalovánka - Hraní na dudy - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Hraní na dudy patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: k vytisknutí, k tisku, Hraní na dudy, obrázky, Hudba, obrázek, ke stažení, k vytištění, zdarma, k vybarvení, online, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Hraní na dudy k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s hraním na dudy je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - vodové barvy, zvýrazňovače, propisovací tužky, voskové tužky anebo tempery. Možností je dnes pro naše ratolesti k dispozici dlouhá řada. Omalovánku hraní na dudy lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s hraním na dudy má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, peněženku a peníze. Omalovánky nejsou pro naše ratolesti jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (například vodové barvy, zvýrazňovače a propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba kytky, hudební nástroje, různá zvířata a pochopitelně i hraní na dudy :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zaměstnání lidí, jídla nebo též jednotlivé druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Bořek stavitel, Popelka, Shrek a Včelka Mája. Kvůli licenčním podmínkám je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: koně, vláček, astronaut, raketa či mašinka. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou hraní na dudy.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů