Nejhledanější


Obrázek jukeboxu

Obrázek s kočičkou - kočičí omalovánka k tisku

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Činely k vytištění pro děti

Omalovánka nazvaná Činely k obarvení pro ratolesti. Činely - bicí hudební nástroje. Omalovánka Činely je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Činely - Hudba - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Činely - A5            Omalovánka - Činely - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Činely patří do kategorie Hudba

Klíčová slova: pro děti, k vytisknutí, zdarma, ke stažení, Činely, Hudba, online, obrázek, obrázky, k vytištění, k tisku, k vybarvení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Činely k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s činelách je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, fixy, vodové barvy, uhlíky nebo také křídy. Možností je dnes pro malé caparty fakt mnoho Omalovánku Činely lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k tisku s činelách má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, zrak dětí nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. propisovací tužky, fixy či vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba kytky, druhy ptáků, dopravní prostředky a pochopitelně i činelám :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmenka, květiny případně různá zvířátka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Barbie, Popelka nebo též Batman. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro malá děcka které zde máme ke stáhnutí jsou: Santa Klaus, netopýr, traktor, koně nebo princezna. Nechť omalovánka s činelách přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů