Nejhledanější


Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek s králíčkem k vytištění zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka vysokozdvižný vozík k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s názvem vysokozdvižný vozík ke kreslení pro děti. Vysokozdvižný vozík je dopravní prostředek využívaný ve velkých skladech, v nákladištích či na stavbách. Doporučujeme další omalovánku s vysokozdvižným vozíkem. Omalovánka vysokozdvižný vozík je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Vysokozdvižný vozík - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A5            Omalovánka - Vysokozdvižný vozík - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vysokozdvižný vozík patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, Dopravní prostředky, k vytištění, zdarma, obrázek, k vybarvení, obrázky, k vytisknutí, Vysokozdvižný vozík, online, pro děti, ke stažení

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vysokozdvižný vozík k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vysokozdvižným vozíkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena k uložení v novém oknu webového browseru (Safari, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdý papír. K omalování potom může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako grafitové tužky, tužky, temperové barvy, pastelky nebo křídy. Možností je pro naše zlatíčka k dispozici celá škála. Obrázek vysokozdvižný vozík lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s vysokozdvižným vozíkem má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří peníze, čas či oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou a hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (třeba grafitové tužky, tužky případně temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i vysokozdvižný vozík :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, čísla a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Gormiti, Šmoulové, Ledové království či Sněhurka. Kvůli právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejstahovanější omalovánky pro holky i kluky které tu máme ke stažení jsou: lokomotiva s vagónky, psi, astronaut, liška a raketa. Užijte si omalovánku vysokozdvižného vozíku, budeme rádi, pakliže se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů