Nej obrázky


Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Omalovánka vrtulníček k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí se jménem vrtulníček k obarvení pro děti. Omalovánka vrtulníček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Vrtulníček - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vrtulníček - A5            Omalovánka - Vrtulníček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vrtulníček patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, online, Dopravní prostředky, k vytisknutí, obrázek, obrázky, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, k vytištění, Vrtulníček

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Vrtulníček k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s vrtulníčkem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Opera, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako voskovky, fixy, uhlíky, pastelové tužky a pastelky. Malovacích potřeb je pro kluky a holky k dispozici dlouhá řada. Obrázek vrtulníček lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka s vrtulníčkem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří peníze, peněženku nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen nudnou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími případně výtvarnými potřebami (např. voskovky, fixy nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, sporty, písmena a pochopitelně i vrtulníček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají druhy ptáků, kytky či zvířata. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Lví král, Krtek, Mašinka Tomáš nebo též Spiderman. Kvůli právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro děti které tu máme k uložení jsou: princezna, miminko, koně, kočka nebo mašinka. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku vrtulníček.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů