Nejvyhledávanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek se Santou k vytisknutí, pro děti k vybarvení

Omalovánka vojenské vozidlo zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti se jménem vojenské vozidlo k obarvování pro děti. Zajímavá vojenská technika z 2. světové války. Vozidlo nazvané Half track nebo polopásový obrněný transportér. Tato omalovánka k vytisknutí je pro kluky. Omalovánka vojenské vozidlo je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Vojenské vozidlo - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Vojenské vozidlo - A5            Omalovánka - Vojenské vozidlo - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Vojenské vozidlo patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, pro děti, ke stažení, Vojenské vozidlo, zdarma, online, obrázky, k tisku, k vytištění, Dopravní prostředky, obrázek, k vytisknutí

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Vojenské vozidlo k vytištění a k vybarvení

Omalovánka k tisku s vojenským vozidlem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelky, tužky, fixy, uhly nebo také umělecké tužky. Pomůcek na malování je pro malé holčičky a chlapečky vskutku mnoho. Omalovánku vojenské vozidlo lze též vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s vojenským vozidlem má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, zrak dětí a počítač. Omalovánky nejsou pro malé holčičky a chlapečky jen bezduchou zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (např. pastelky, tužky nebo též fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, dopravní prostředky, čísla a pochopitelně i vojenské vozidlo :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zvířata, lidské profese a nebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro naše milé prcky? Jsou to motivy Barbie, Krtek, Tom a Jerry a Včelka Mája. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky a holky které tu máme ke stáhnutí jsou: princezna, kočka, drak, lokomotiva s vagónky a miminko. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka vojenského vozidla bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů