Top omalovánky


Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek chlapce k vytisknutí

Obrázek psa k tisku

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s vánočním stromem

Omalovánka traktor zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem traktor k obarvení pro ratolesti. Omalovánka traktor je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Traktor - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Traktor - A5            Omalovánka - Traktor - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Traktor patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vybarvení, online, Dopravní prostředky, obrázek, k vytištění, obrázky, Traktor, k tisku, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Traktor k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka s traktorem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stáhnutí v novém oknu browseru (Internet explorer, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s větší gramáží. K vybarvování poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako křídy, voskové tužky, fixy, tužky nebo též vodové barvy. Pomůcek na malování je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Obrázek traktor lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s traktorem má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří oči dětí, elektrickou energii nebo také čas. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba křídy, voskové tužky anebo fixy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba různá zvířata, zvířátka, rostliny a pochopitelně i traktor :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, dopravní prostředky případně druhy jídel. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Simpsonovi, Angry birds, Ledové království nebo také Krtek. Je však nákladné je zadarmo získat a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které tady máme k uložení jsou: čert, piráti, auta, kočka či houby. Věříme, že se vám obrázek traktoru bude líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů