Výběr omalovánek


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka pramice k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem pramice ke kreslení pro malé i větší děti. Omalovánka pramice je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Pramice - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Pramice - A5            Omalovánka - Pramice - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Pramice patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, pro děti, k vytisknutí, k vybarvení, obrázek, Dopravní prostředky, k vytištění, Pramice, obrázky, online, zdarma, k tisku

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Obrázek Pramice k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s pramicí je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Internet explorer apod.). Nejlepší bude tisknout na tlustčí papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, fixky, voskovky, temperové barvy nebo též zvýrazňovače. Dostupných kreslících potřeb je pro nejmenší děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku pramice lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s pramicí má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří elektrickou energii, peněženku či počítač. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba tužky, fixky nebo voskovky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, květiny, písmenka a pochopitelně i pramici :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy automobilů, sporty případně různá zvířátka. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Lego, Lví král, Shrek či Monster high. Je ale těžké a složité je zadarmo získat a proto je na našich stránkách nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: netopýr, auta, lokomotiva, houby nebo také dinosauři. Ať vám omalovánka pramice přinese mnoho radosti.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů