Nej obrázky


Číslo 4 - omalovánka k vytištění zdarma

Mimozemšťan - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka parní lokomotiva zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti označená parní lokomotiva ke kreslení pro nejmenší děti. Omalovánka parní lokomotiva je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Parní lokomotiva - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Parní lokomotiva - A5            Omalovánka - Parní lokomotiva - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Parní lokomotiva patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: obrázky, Dopravní prostředky, k vybarvení, k tisku, obrázek, zdarma, k vytištění, Parní lokomotiva, ke stažení, pro děti, online, k vytisknutí

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Parní lokomotiva k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s parní lokomotivou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vytištění na papír s vysokou gramáží. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, zvýrazňovače, uhlíky, propisovací tužky a uhly. Pomůcek na malování je pro nejmenší děcka k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku parní lokomotiva lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s parní lokomotivou má různé výhody. Mimo toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří dětské oči, oči dětí nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například temperové barvy, zvýrazňovače nebo také uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, písmena, zvířátka a pochopitelně i parní lokomotivu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají pohádkové postavy, kytky případně lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Lego příběh, Batman, Lego nebo Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty které zde máme k uložení jsou: miminko, pes, liška, netopýr nebo též dinosauři. Přejeme mnoho pěkných chvil s omalovánkou parní lokomotiva.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů