Top pět


Obrázek zmrzliny k vytisknutí na tiskárně

Číslo 6 - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka s nemocným pejskem

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka motocykl k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění označená motocykl ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka motorky ke stažení. Obrázek motocyklu k vytištění. Omalovánka motocykl je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Motocykl - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Motocykl - A5            Omalovánka - Motocykl - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Motocykl patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, obrázek, Dopravní prostředky, ke stažení, pro děti, k vybarvení, zdarma, Motocykl, online, k tisku, k vytištění

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Motocykl k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku s motocyklem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek pak bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší papír. K obarvení lze následně zvolit různé psací potřeby - temperové barvy, grafitové tužky, uhlíky, umělecké tužky nebo voskovky. Potřeb na malování je pro holku i kluka opravdu mnoho. Omalovánku motocykl lze taky vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s motocyklem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii či elektřinu. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (např. temperové barvy, grafitové tužky anebo uhlíky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různá zvířata, lidské profese, rostliny a pochopitelně i motocykl :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Popelka, Tom a Jerry, Simpsonovi či Lví král. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejpožadovanější omalovánky pro chlapce i dívky které zde máme ke stažení jsou: astronaut, lokomotiva s vagónky, piráti, Santa Klaus a plachetnice. Nechť vám omalovánka s motocyklem přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů