Nejhledanější


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Pán - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka koleje zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku s názvem koleje k obarvení pro malé i větší děti. Omalovánka koleje je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Koleje - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Koleje - A5            Omalovánka - Koleje - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Koleje patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, online, obrázek, Dopravní prostředky, k vybarvení, obrázky, zdarma, k tisku, k vytisknutí, pro děti, Koleje

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Koleje k vytištění pro děti

Omalovánka s kolejí je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude připravena ke stažení v novém oknu webového browseru (Opera, Chromium apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvení následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako tužky, fixy, fixky, voskové tužky nebo pera. Výtvarných potřeb je pro holku i kluka k dispozici pestrá škála. Obrázek koleje lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s kolejí má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří peněženku, elektrickou energii a dětské oči. Omalovánky nejsou pro holku i kluka jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (třeba tužky, fixy a fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, druhy jídel a pochopitelně i koleji :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířátka, jednotlivá zvířata případně dopravní prostředky. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Popelka, Lego, Monster high a Mickey mouse. Je však hodně nákladné je zdarma získat a proto je tu nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tady máme ke stáhnutí jsou: vláček, draci, kočka, liška či raketa. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka koleje bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů