Nejvyhledávanější


Číslo 9 - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka karavela k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem karavela k obarvování pro naše zlatíčka. Omalovánka karavela je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Karavela - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Karavela - A5            Omalovánka - Karavela - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Karavela patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: pro děti, Dopravní prostředky, obrázek, k vybarvení, k vytištění, obrázky, zdarma, ke stažení, k tisku, Karavela, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Karavela k vytištění pro děti

Omalovánka s karavelou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém oknu browseru (Mozilla, Chrome apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na silný papír, třeba čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako tempery, umělecké tužky, křídy, vodové barvy či pastelové tužky. Malovacích potřeb je pro malé děti k dispozici ohromující množství. Obrázek karavela lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisknutí. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku s karavelou má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří čas, zrak dětí případně oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (například tempery, umělecké tužky a nebo křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba zvířátka, zaměstnání lidí, postavy z pohádek a pochopitelně i karavelu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají dopravní prostředky, sporty nebo jednotlivá zvířata. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Gormiti, Krteček, Monster high případně Šmoulové. Je ale velmi náročné je zdarma sehnat, proto zde nejsou k dispozici. Nejhledanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme k uložení jsou: princezna, traktor, lokomotiva, kočka anebo slon. Ať omalovánka karavela přinese radost vašim dětem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů