Nejhledanější


Mojžíš - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka gumový člun zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem gumový člun k obarvování pro malé caparty. Omalovánka gumový člun je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Gumový člun - Dopravní prostředky - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Gumový člun - A5            Omalovánka - Gumový člun - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Gumový člun patří do kategorie Dopravní prostředky

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, zdarma, obrázky, Gumový člun, online, k vytištění, obrázek, pro děti, k vytisknutí, ke stažení, Dopravní prostředky

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Gumový člun k vytištění pro děti

Dětská omalovánka s gumovým člunem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Firefox, Chromium apod.). Doporučujeme vytištění na tlustčí papír. K omalování pak může dítě vybírat z řady nejrůzných typů psacích potřeb jako umělecké tužky, fixy, křídy, voskové tužky a zvýrazňovače. Možností je pro malé ratolesti k dispozici vskutku hodně. Obrázek gumový člun lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s gumovým člunem má různé výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří počítač, peněženku nebo též elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen relaxační hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například umělecké tužky, fixy případně křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba jídla, rostliny, kytky a pochopitelně i gumový člun :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků a postavy z pohádek. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Doba ledová, My little pony, Krtek nebo též Toy Story. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: auto, lokomotiva, princezna a princ, princezna či psi. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem gumový člun.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů