Nej obrázky


Zvon - obrázek zdarma ke stažení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka zámeček zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku uložená pod názvem zámeček ke kreslení pro malá děcka. Omalovánka zámeček je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Zámeček - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Zámeček - A5            Omalovánka - Zámeček - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Zámeček patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, zdarma, obrázky, k vytištění, online, Zámeček, k vybarvení, ke stažení, Budovy, k tisku, pro děti, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Zámeček k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění se zámečkem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového prohlížeče (Opera, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdý papír. K obarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - akrylové barvy, temperové barvy, voskové tužky, umělecké tužky nebo také tempery. Malovacích potřeb je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku zámeček lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí se zámečkem má nejrůznější výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peněženku, čas a oči dětí. Omalovánky nejsou pro děti jen nudnou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, temperové barvy a voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba rostliny, písmena, zvířata a pochopitelně i zámeček :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin či různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Doba ledová, Ledové království, Monster high a Lion King. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, draci, čert, drak a princezna a princ. Ať si vaše dítě užije obrázek zámečku.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů