Nejvyhledávanější


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Plavidlo - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka továrna k vytisknutí

Dětská omalovánka k vytisknutí dostupná pod jménem továrna k obarvení pro nejmenší děti. Továrna je průmyslová budova ve které se vyrábějí různé předměty a výrobky. Omalovánka továrna je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Továrna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Továrna - A5            Omalovánka - Továrna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Továrna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázky, k vytisknutí, Továrna, k tisku, k vybarvení, Budovy, online, ke stažení

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Továrna k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s továrnou je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude připraven ke stáhnutí v novém okně browseru (Chrome, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na tlustčí papír. K obarvování následně může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako akrylové barvy, umělecké tužky, olejové pastely, tužky nebo také vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé caparty opravdu mnoho. Omalovánku továrna lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytištění s továrnou má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří zrak dětí, peníze nebo též elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (např. akrylové barvy, umělecké tužky nebo olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy sportů, pohádkové postavy, různá zvířata a pochopitelně i továrnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy jídel či zaměstnání. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Lion King, panenka Winx, Lego příběh nebo též Krtek. Kvůli licenčním podmínkám je tu bohužel nemáme. Nejhledanější omalovánky pro menší i větší děti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: kočka, lokomotiva s vagónky, psi, pes a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s továrnou líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů