Nejhledanější


Obrázek s elfem k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka s čarodejnicí k vytisknutí

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka skleník zdarma k vytištění

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem skleník k omalování pro nejmenší děti. Omalovánka skleník je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Skleník - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Skleník - A5            Omalovánka - Skleník - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skleník patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázky, k vybarvení, k vytištění, obrázek, pro děti, online, k vytisknutí, zdarma, k tisku, ke stažení, Skleník, Budovy

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Skleník k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s skleníkem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude k uložení v novém oknu prohlížeče webových stránek (Safari, Opera apod.). Nejlepší bude tisknout na silnější papír. K vybarvování lze následně zvolit nejrůznější psací potřeby - umělecké tužky, křídy, temperové barvy, pera nebo také zvýrazňovače. Malovacích potřeb je pro nejmenší děti k dispozici celá škála. Omalovánku skleník lze taky vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s skleníkem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří zrak dětí, čas a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (třeba umělecké tužky, křídy a temperové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba zvířata, květiny, rostliny a pochopitelně i skleník :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají čísla, jednotlivá zvířata a druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro ratolesti? Jsou to motivy Madagaskar, Barbie, Shrek a Batman. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejhledanější omalovánky pro holku i kluka které zde máme ke stáhnutí jsou: vláček, princezna, dinosauři, drak či auta. Ať si vaše dítko užije malování skleníku.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů