Doporučujeme


Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka most k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem most k vybarvování pro naše zlatíčka. Obrázek mostu. most je důležitá dopravní stavba. Omalovánka mostu k vytisknutí. Omalovánka most je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Most - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Most - A5            Omalovánka - Most - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Most patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Most, k vybarvení, zdarma, pro děti, k tisku, ke stažení, k vytištění, online, k vytisknutí, obrázek, Budovy, obrázky

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Most k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k tisku s mostem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude připravena ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme tisknutí na kvalitnější papír. K omalování pak může dítě vybírat z nejrůznějších druhů psacích potřeb jako pastelové tužky, uhlíky, tempery, zvýrazňovače a voskovky. Výtvarných potřeb je pro malé děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku most lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s mostem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peněženku, peníze nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé děti jen bezduchou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba pastelové tužky, uhlíky anebo tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba různá zvířátka, různé sporty, druhy automobilů a pochopitelně i most :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, jednotlivá zvířata nebo též sporty. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Toy Story, Asterix a Obelix, Tom a Jerry nebo Hledá se Nemo. Kvůli licenčním podmínkám je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, auta, astronaut, pes a nebo auta. Užijte si omalovánku mostu, budeme rádi, v případě že se vám bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů