Nej pět


Obrázek štěněte

Obrázek jukeboxu

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Obrázek slona k vytištění a vybarvení

Omalovánka kostel zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku pro děti uložená pod názvem kostel ke kreslení pro malé holčičky a chlapečky. Omalovánka kostel je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kostel - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte rozměr, velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kostel - A5            Omalovánka - Kostel - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kostel patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, obrázek, k vytisknutí, k vytištění, zdarma, Kostel, online, obrázky, k tisku, ke stažení, pro děti, k vybarvení

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kostel k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s kostelem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude připravena k uložení v novém oknu internetového browseru (Mozilla, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír s vyšší gramáží. K obarvování potom může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších typů psacích potřeb jako temperové barvy, fixy, pera, tužky a pastelové tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro naše zlatíčka k dispozici dlouhá řada. Obrázek kostel lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s kostelem má nejrůznější výhody. Mimo toho, že je zdarma tak nemusíte ani navštívit obchodu s knihami, šetří počítač, elektrickou energii nebo elektřinu. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (třeba temperové barvy, fixy nebo též pera), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba písmenka, druhy automobilů, druhy sportů a pochopitelně i kostel :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají dopravní prostředky, zaměstnání či lidské profese. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Madagaskar, Lion King, Shrek nebo Kačer Donald. Kvůli právům je zde bohužel nemáme (nejsou zadarmo). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které tu máme ke stáhnutí jsou: raketa, Santa Klaus, lokomotiva, princezna a nebo vláček. Přejeme mnoho radosti s vybarvování obrázku kostel.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů