Nej obrázky


Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 5 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kašna k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytištění uložená pod názvem kašna k obarvování pro malá děcka. Omalovánka kašna je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kašna - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kašna - A5            Omalovánka - Kašna - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kašna patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Budovy, k tisku, obrázek, zdarma, ke stažení, obrázky, k vytištění, Kašna, k vytisknutí, pro děti, k vybarvení, online

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek Kašna k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s kašnou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stažení v novém okně internetového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s vyšší gramáží. K omalování lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - olejové pastely, fixky, tužky, voskové tužky a akrylové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé děti k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku kašna lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na HDD počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s kašnou má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani chodit do obchodu s dětskou literaturou, šetří oči dětí, peníze či čas. Omalovánky nejsou pro malé děti jen primitivní hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (například olejové pastely, fixky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé sporty, druhy automobilů, zvířata a pochopitelně i kašnu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají různé kytky, zvířátka a nebo dopravní prostředky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Šmoulové, Kocour Garfield, Doba ledová či Hledá se Nemo. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: lokomotiva, draci, princezna a princ, slon nebo též netopýr. Nechť omalovánka s kašnou přinese mnoho pěkných chvil vašemu děcku.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů