Výběr omalovánek


Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Katamarán - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Kapitol zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění pojmenovaná Kapitol k obarvování pro kluky i holky. Omalovánka Kapitol je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Kapitol - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kapitol - A5            Omalovánka - Kapitol - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kapitol patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: Kapitol, obrázek, pro děti, k tisku, k vytisknutí, online, k vytištění, k vybarvení, Budovy, ke stažení, obrázky, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Kapitol k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Kapitolem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší a silnější papír. K obarvení lze potom zvolit nejrůznější psací potřeby - pastelové tužky, uhly, křídy, voskové tužky nebo též umělecké tužky. Kreslících potřeb je dnes pro malé i větší děti vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kapitol lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Kapitolem má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do papírnictví nebo knihkupectví, šetří počítač, čas případně zrak dětí. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (např. pastelové tužky, uhly a křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, různá zvířátka, různé kytky a pochopitelně i Kapitol :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, lidské profese anebo zaměstnání lidí. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky? Jsou to motivy Sněhurka, Včelka Mája, Simpsonovi případně Hello Kitty. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je na našich stránkách bohužel nemáme. Nejstahovanější omalovánky pro děti které tu máme ke stáhnutí jsou: plachetnice, houby, princezna, raketa a auta. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Kapitolu bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů