Top pět


Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Omalovánka iglú k vytištění pro děti

Omalovánka označená iglů k omalování pro menší i větší děti. Iglú je stavba (úkryt) ze sněhu a ledu. Omalovánka iglů je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Iglú - A5            Omalovánka - Iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: obrázek, pro děti, k vybarvení, Iglú, obrázky, Budovy, ke stažení, zdarma, k tisku, online, k vytištění, k vytisknutí

Mladé dívky potěší omalovánky princezen, omalovánky koní nebo omalovánky psů.

Obrázek k vybarvení Iglú k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění s Iglú je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude připravena ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých typů psacích potřeb jako pastelky, tempery, vodové barvy, pastelové tužky nebo také voskovky. Výtvarných potřeb je pro nejmenší děcka k dispozici vskutku hodně. Obrázek iglů lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Iglú má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu, šetří elektřinu, peníze a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými či psacími potřebami (například pastelky, tempery nebo též vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba rostliny, jednotlivá zvířata, čísla a pochopitelně i iglů :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají druhy ptáků, různé kytky nebo písmena. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ratatouille, Kocour Garfield, Lion King a Asterix a Obelix. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka které zde máme k uložení jsou: princezna, miminko, sněhulák, auta anebo lokomotiva s vagónky. Ať si vaše dítko užije malování iglů.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů