Top pět


Obrázek slepice k vytisknutí

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Šestka - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka eskimácké iglú zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění označená Eskimácké iglú k obarvení pro ratolesti. Eskymácké iglú je malá stavba vytvořená ze sněhu. Omalovánka Eskimácké iglú je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Eskimácké iglú - Budovy - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Eskimácké iglú - A5            Omalovánka - Eskimácké iglú - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Eskimácké iglú patří do kategorie Budovy

Klíčová slova: k vytisknutí, pro děti, Budovy, zdarma, Eskimácké iglú, k vybarvení, online, obrázek, obrázky, ke stažení, k vytištění, k tisku

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Eskimácké iglú k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Eskimácké iglú je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně prohlížeče (Chromium, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na papír s vyšší gramáží. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - voskové tužky, uhlíky, tempery, akrylové barvy případně fixy. Výtvarných potřeb je pro chlapce i dívky vskutku mnoho. Omalovánku Eskimácké iglú lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po uložení na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Eskimácké iglú má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví nebo knihkupectví, šetří oči dětí, peněženku a počítač. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. voskové tužky, uhlíky a tempery), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zaměstnání lidí, květiny, písmenka a pochopitelně i Eskimácké iglú :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají sporty, jednotlivé druhy ptáků či hudební nástroje. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy Batman, Mickey mouse, Asterix a Obelix a Barbie. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme ke stažení jsou: auta, astronaut, raketa, piráti a sněhulák. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Eskimácké iglú.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů