Nej pět


Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Loď Vikingů - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka skutky apoštolů 2 k vytisknutí

Omalovánka pro tisk pojmenovaná skutky ke kreslení pro holku i kluka. Biblický motiv - biblická, křesťanská omalovánka k vybarvení s obrázkem z příběhu z Nového zákona z knihy Skutky Apoštolů 20:7-12 (Apoštol) zdarma ke stažení, vytisknutí a vybarvení. Omalovánka skutky je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Skutky apoštolů 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A5            Omalovánka - Skutky apoštolů 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Skutky apoštolů 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, Skutky apoštolů 2, obrázky, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, pro děti, k vybarvení, online, zdarma

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Skutky apoštolů 2 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s ? je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude připraven ke stažení v novém okně internetového prohlížeče (Mozilla, Internet explorer apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, fixky, pastelové tužky, vodové barvy případně uhly. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku skutky lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s ? má různé výhody. Kromě toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří počítač, elektřinu či oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou a hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími nebo též výtvarnými potřebami (kupř. tužky, fixky a pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba sporty, různá zvířátka, kytky a pochopitelně i ? :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy jídel, jídla anebo druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Spiderman, Rumcajs, Mickey mouse či Bořek stavitel. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejpožadovanější omalovánky pro malé děti které tady máme k uložení jsou: auta, dinosauři, houby, sněhulák a nebo astronaut. Ať si vaše dítě užije omalovánku ?.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů