Nejstahovanější


Modlení - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek jukeboxu

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Harfa - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka samuel 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Dětská omalovánka k vytisknutí s názvem Samuel 9 ke kreslení pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Samuelovy 24:1-12 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Samuel 9 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Samuel 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 9 - A5            Omalovánka - Samuel 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vybarvení, k vytisknutí, k vytištění, obrázky, ke stažení, online, Samuel 9, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, zdarma

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek Samuel 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Samuel 9 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém okně webového browseru (Chromium, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na tvrdší a silnější papír. K vybarvení pak může dítě vybírat z řady nejrůzných druhů psacích potřeb jako tužky, olejové pastely, zvýrazňovače, tempery nebo také pera. Kreslících potřeb je dnes pro malé caparty k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Samuel 9 lze dokonce vybarvovat bez tisku v grafickém programu (třeba Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka s Samuel 9 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do obchodu s knížkami, šetří peněženku, oči dětí případně počítač. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen zábavou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například tužky, olejové pastely anebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy ptáků, kytky, zvířata a pochopitelně i Samuel 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jídla, různá zvířata a nebo písmenka. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé i větší děti? Jsou to motivy Aladin, Krtek, Krteček případně Lego příběh. Kvůli licenčním podmínkám je tady bohužel nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti které na našich stránkách máme ke stažení jsou: miminko, sněhulák, plachetnice, lokomotiva s vagónky a čert. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Samuel 9 líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů