Výběr omalovánek


Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 8 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytištění dostupná pod jménem Samuel 8 k omalování pro naše milé prcky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Samuelovy 17:39-51. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Samuel 8 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí ve velikostech

     Omalovánka - Samuel 8 - A5            Omalovánka - Samuel 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázek, k vytisknutí, k vybarvení, k tisku, Bible a křesťanství, pro děti, online, Samuel 8, k vytištění, ke stažení, zdarma, obrázky

Máte rádi dinosaury? Zkuste online omalovánky dinosaurů. Vybarvit si můžete Triceratopse, Stegosaura a jiné dávno vyhynulé velikány.

Obrázek k vybarvení Samuel 8 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytištění s Samuel 8 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stažení v novém oknu browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako zvýrazňovače, propisovací tužky, umělecké tužky, tužky nebo také uhly. Potřeb na malování je pro nejmenší děti vskutku velmi mnoho. Obrázek Samuel 8 lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Samuel 8 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do obchodu s knihami, šetří počítač, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (kupř. zvýrazňovače, propisovací tužky a umělecké tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba druhy automobilů, druhy ptáků, zvířátka a pochopitelně i Samuel 8 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají různé sporty, jednotlivé druhy ptáků a postavy z pohádek. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Lego příběh, Madagaskar, Ratatouille a Simpsonovi. Ty tady však nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které tu máme ke stáhnutí jsou: auta, astronaut, psi, auta nebo drak. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Samuel 8.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů