Top omalovánky


Obrázek ohníčku zdarma k tisku

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Květina - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Samuel 2 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění označená Samuel 2 k vybarvení pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně ze Samuelovy knihy 13:6-14. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Samuel 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Rozměry, formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 2 - A5            Omalovánka - Samuel 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, k vytištění, obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, zdarma, obrázky, Samuel 2, k tisku, pro děti, online, ke stažení

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..

Obrázek Samuel 2 k vytištění a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Samuel 2 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně browseru (Internet explorer, Chrome apod.). Omalovánku tiskněte na tvrdší a silnější papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, křídy, uhly, zvýrazňovače nebo také vodové barvy. Potřeb na malování je pro naše milé prcky k dispozici pestrá škála. Omalovánku Samuel 2 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení do paměti vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Samuel 2 má nejrůznější výhody. Kromě toho, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v obchodu s knihami, šetří oči dětí, zrak dětí a elektrickou energii. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen bezduchou hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými anebo psacími potřebami (například tempery, křídy případně uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba jednotlivá zvířata, jednotlivé druhy ptáků, různá zvířata a pochopitelně i Samuel 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají zvířátka, druhy sportů a pohádkové postavy. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro naše zlatíčka? Jsou to motivy Aladin, Hello Kitty, Sněhurka a Medvídek Pú. Kvůli autorským právům je na našich stránkách bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, auta, astronaut, traktor a nebo čert. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Samuel 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů