Nejhledanější


Měsíček - obrázek zdarma ke stažení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek slepice k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Omalovánka králíka k vytisknutí

Omalovánka samuel 11 k vytištění pro děti

Omalovánka k vytisknutí se jménem Samuel 11 ke kreslení pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, ze Samuelovy knihy 24:1-12. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Samuel 11 je zadarmo ke stažení.


Omalovánka, obrázek Samuel 11 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Samuel 11 - A5            Omalovánka - Samuel 11 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Samuel 11 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Bible a křesťanství, online, obrázky, obrázek, Samuel 11, k vytisknutí, zdarma, k vytištění, k tisku, ke stažení, pro děti, k vybarvení

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Obrázek k vybarvení Samuel 11 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytisknutí s Samuel 11 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém oknu webového prohlížeče (Internet explorer, Safari apod.). Nejlepší bude tisknout na papír s vyšší gramáží. K vybarvování následně může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, olejové pastely, vodové barvy či křídy. Možností je dnes pro ratolesti opravdu mnoho. Obrázek Samuel 11 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Samuel 11 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří elektřinu, peněženku a zrak dětí. Omalovánky nejsou pro ratolesti jen zábavou a hrou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (třeba propisovací tužky, pastelky a olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy sportů, různá zvířátka, lidské profese a pochopitelně i Samuel 11 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různá zvířata, písmenka nebo druhy ptáků. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Hello Kitty, Ratatouille, Monster high a Lego příběh. Je však těžké je dostupná bez placení získat a proto je tady nemáme. Nejhledanější omalovánky pro chlapce i dívky které na našich stránkách máme k uložení jsou: draci, traktor, psi, slon nebo také dinosauři. Nechť vám omalovánka s Samuel 11 přinese mnoho hezkých chvil.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů