Nejoblíbenější


Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Čtyřka - obrázek pro děti k vybarvení

Zajíček - omalovánka k vytištění zdarma

Víla - obrázek zdarma ke stažení

Balalajka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 6 k vytisknutí

Omalovánka k tisku pro děti označená Numeri 6 k obarvování pro malé caparty. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Numeri 14:35-45. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Numeri 6 je dostupná bez placení k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 6 - A5            Omalovánka - Numeri 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, k vytištění, pro děti, Bible a křesťanství, obrázek, k tisku, obrázky, online, k vytisknutí, k vybarvení, zdarma, Numeri 6

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.

Obrázek Numeri 6 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Numeri 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena k uložení v novém oknu browseru (Chromium, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K obarvení následně může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako umělecké tužky, pastelky, propisovací tužky, tužky a voskové tužky. Malovacích potřeb je pro holky i kluky k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Numeri 6 lze též vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Numeri 6 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří peníze, peněženku nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen zábavnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími a výtvarnými potřebami (např. umělecké tužky, pastelky a nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba jednotlivé druhy ptáků, postavy z pohádek, zaměstnání lidí a pochopitelně i Numeri 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají lidské profese, písmena či druhy automobilů. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti? Jsou to motivy Spiderman, Krteček, Rumcajs nebo též Hello Kitty. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: dinosauři, astronaut, pes, lokomotiva s vagónky nebo mašinka. Ať si vaše dítě užije omalovánku Numeri 6.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů