Nejlepší


Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Santa Claus - obrázek zdarma ke stažení

Vánoční stromek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Omalovánka Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti dostupná pod jménem Numeri 3 ke kreslení pro ratolesti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Numeri 20:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Numeri 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 3 - A5            Omalovánka - Numeri 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázky, obrázek, Numeri 3, zdarma, ke stažení, online, k vybarvení, k vytištění, k vytisknutí, k tisku, Bible a křesťanství

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek k vybarvení Numeri 3 k vytištění pro děti

Omalovánka s Numeri 3 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Opera, Firefox apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - tužky, křídy, vodové barvy, fixy anebo uhlíky. Malovacích potřeb je pro menší i větší děti k dispozici celá škála. Omalovánku Numeri 3 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí na počítačový disk obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka vhodná pro tisk s Numeri 3 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří čas, peněženku a nebo dětské oči. Omalovánky nejsou pro menší i větší děti jen zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. tužky, křídy a vodové barvy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, různé kytky a pochopitelně i Numeri 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají zaměstnání lidí, květiny případně různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Šmoulové, Lego, Lion King a nebo Lví král. Kvůli autorským právům je zde bohužel nemáme (nejsou zdarma). Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme k uložení jsou: kočka, koně, Santa Klaus, draci nebo čert. Budeme rádi, pakliže se vám omalovánka Numeri 3 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů