Nej obrázky


Omalovánka s vánočním stromem

Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Číslo 8 - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Numeri 12 zdarma k vytištění

Omalovánka s názvem Numeri 12 ke kreslení pro naše milé prcky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z knihy Numeri 21:1-9. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Numeri 12 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Numeri 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek dostupný ve formátech

     Omalovánka - Numeri 12 - A5            Omalovánka - Numeri 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, pro děti, ke stažení, k vytisknutí, obrázky, online, k vybarvení, Bible a křesťanství, zdarma, Numeri 12, obrázek, k vytištění

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Numeri 12 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Numeri 12 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven k uložení v novém oknu browseru (Internet explorer, Safari apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na kvalitní papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z mnoha nejrůznějších druhů psacích potřeb jako uhly, temperové barvy, propisovací tužky, tempery nebo také grafitové tužky. Pomůcek na malování je pro naše zlatíčka k dispozici pestrá škála. Obrázek Numeri 12 lze také vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (například malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Numeri 12 má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s knížkami, šetří oči dětí, peníze případně dětské oči. Omalovánky nejsou pro naše zlatíčka jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (například uhly, temperové barvy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různé kytky, postavy z pohádek, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Numeri 12 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají jídla, různé sporty a druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro kluky a holky? Jsou to motivy Gormiti, Hello Kitty, Spiderman případně Krteček. Z mnoha důvodů je však nemáme k dispozici. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé holčičky a chlapečky které tu máme ke stáhnutí jsou: psi, miminko, slon, piráti a auto. Věříme, že se vašim dětem bude obrázek s Numeri 12 líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů