Výběr omalovánek


Kravata - omalovánka k vytištění zdarma

Číslo 1 - obrázek pro děti k vybarvení

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Dvojka - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek chlapce k vytisknutí

Omalovánka Numeri 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k tisku nazvaná Numeri 1 ke kreslení pro holky i kluky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Numeri 20:1-13 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Numeri 1 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Numeri 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Numeri 1 - A5            Omalovánka - Numeri 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Numeri 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: ke stažení, online, k tisku, pro děti, Numeri 1, Bible a křesťanství, k vytištění, obrázky, zdarma, obrázek, k vytisknutí, k vybarvení

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Numeri 1 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Numeri 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně webového browseru (Chrome, Firefox apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na silnější papír. K vybarvování lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - tempery, zvýrazňovače, fixky, grafitové tužky či pastelové tužky. Možností je dnes pro malá děcka k dispozici dlouhá řada. Omalovánku Numeri 1 lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po stáhnutí na hard-disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytisknutí s Numeri 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří zrak dětí, čas nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen relaxační hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s psacími anebo výtvarnými potřebami (třeba tempery, zvýrazňovače nebo také fixky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba písmenka, sporty, zvířata a pochopitelně i Numeri 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivé druhy ptáků, druhy ptáků a písmena. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Gormiti, Toy Story, Včelka Mája nebo též Barbie. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které tady máme k uložení jsou: liška, drak, miminko, hasiči případně dinosauři. Ať si vaše dítko užije malování Numeri 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů