Nejoblíbenější


Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Pampeliška - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Trojka - obrázek zdarma ke stažení

Lyžař - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka Noemova archa zdarma k vytištění

Omalovánka k tisku se jménem Noemova archa ke kreslení pro holky i kluky. Omalovánka Noemova archa je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Noemova archa - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení v rozměrech

     Omalovánka - Noemova archa - A5            Omalovánka - Noemova archa - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Noemova archa patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, Noemova archa, zdarma, obrázek, online, k vytisknutí, Bible a křesťanství, obrázky, pro děti, k vytištění, ke stažení, k vybarvení

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.

Obrázek Noemova archa k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Noemovou archou je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek poté bude k dispozici ke stažení v novém okně prohlížeče (Opera, Internet explorer apod.). Omalovánku tiskněte na silný a tvrdý papír. K vybarvení lze pak zvolit různé psací potřeby - pastelky, voskové tužky, křídy, uhly nebo také olejové pastely. Kreslících Potřeb na malování je pro děti k dispozici neuvěřitelné množství. Omalovánku Noemova archa lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Noemovou archou má různé výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, elektrickou energii a peníze. Omalovánky nejsou pro děti jen zábavnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími a nebo výtvarnými potřebami (kupř. pastelky, voskové tužky či křídy), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba různá zvířátka, různá zvířata, jednotlivé druhy rostlin a pochopitelně i Noemovu archu :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé kytky, sporty případně rostliny. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Krtek, Monster high, Kocour Garfield a Lego příběh. Kvůli autorským právům je tu bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro naše milé prcky které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, koně, miminko, astronaut nebo též houby. Budeme rádi, pokud se vám omalovánka Noemovy archy bude líbit.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů