Výběr omalovánek


Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Otrokář - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Číslo 7 - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 3 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk dostupná pod jménem Matouš 3 k obarvování pro malé děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z evangelia podle Matouše 14:22-33. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Matouš 3 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Matouš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Matouš 3 - A5            Omalovánka - Matouš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, Matouš 3, Bible a křesťanství, k vytisknutí, obrázky, obrázek, k vybarvení, ke stažení, online, zdarma, k tisku, pro děti

Máte rádi Vánoce? Kdo ne, že? Připomeňte si je u vánočních omalovánek. Vybarvit si můžete betlém, stromeček či zvoneček.

Obrázek Matouš 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytištění s Matouš 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Internet explorer apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, pera, grafitové tužky, tužky a fixky. Kreslících Potřeb na malování je pro naše milé prcky vskutku mnoho. Obrázek Matouš 3 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po stažení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato dětská omalovánka s Matouš 3 má různé výhody. Nadto, že je zadarmo tak nemusíte ani nakupovat v papírnictví, šetří dětské oči, čas anebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro naše milé prcky jen oddychovou hrou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, pera nebo také grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba rostliny, různá zvířátka, postavy z pohádek a pochopitelně i Matouš 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají kytky, druhy jídel nebo různé sporty. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky? Jsou to motivy Doba ledová, Kocour Garfield, Mickey mouse anebo Lion King. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro nejmenší děti které tu máme ke stažení jsou: hasiči, netopýr, piráti, kočka případně čert. Přejeme mnoho hezkých chvilek s obrázkem Matouš 3.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů