Nejstahovanější


Lodička - omalovánka k vytištění zdarma

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Tulipán - omalovánka k vytištění zdarma

Obrázek raketoplánu

Omalovánka budovy k vytisknutí

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Matouš 2 k obarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Matouš 2, k vytištění, online, obrázky, obrázek, zdarma, pro děti, k tisku, k vytisknutí, Bible a křesťanství, k vybarvení, ke stažení

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhly, pastelky, olejové pastely anebo fixy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Matouš 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Matouš 2 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zaměstnání lidí a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bořek stavitel, Sněhurka nebo také Šmoulové. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, traktor, loď, slon nebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Matouš 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů