Top obrázky


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Číslo 3 - obrázek zdarma ke stažení

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Bojovníci - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Matouš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku označená Matouš 2 k obarvení pro kluky a holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z evangelia podle Matouše 14:22-33. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Matouš 2 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Matouš 2 - A5            Omalovánka - Matouš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, obrázky, ke stažení, k vytištění, obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, zdarma, pro děti, Matouš 2, online

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 2 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytištění s Matouš 2 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude k dispozici ke stažení v novém okně webového prohlížeče (Firefox, Opera apod.). Omalovánku tiskněte na silnější papír, např. čtvrtku. K obarvování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, uhly, pastelky, olejové pastely anebo fixy. Potřeb na malování je pro malé i větší děti k dispozici ohromující množství. Omalovánku Matouš 2 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Matouš 2 má různé výhody. Mimoto, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, dětské oči nebo také peněženku. Omalovánky nejsou pro malé i větší děti jen nudnou hrou, ale taky i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba grafitové tužky, uhly a pastelky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba čísla, druhy automobilů, různé sporty a pochopitelně i Matouš 2 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají písmena, zaměstnání lidí a nebo různé kytky. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro dívky i chlapce? Jsou to motivy Asterix a Obelix, Bořek stavitel, Sněhurka nebo také Šmoulové. Kvůli autorským právům je tady bohužel nemáme (nejsou dostupná bez placení). Nejoblíbenější omalovánky pro malé děti které zde máme k uložení jsou: astronaut, traktor, loď, slon nebo kočka. Přejeme mnoho radosti s omalovánkou Matouš 2.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů