Výběr obrázků


Víla - obrázek zdarma ke stažení

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Kola - omalovánka k vytištění zdarma

Zajíček s vajíčky - obrázek pro děti k vybarvení

Dívka s ručníkem - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Matouš 1 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka pro nejmenší nazvaná Matouš 1 k omalování pro kluky i holky. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy evangelia podle Matouše 14:22-33 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Matouš 1 je zdarma ke stažení.


Omalovánka, obrázek Matouš 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty obrázku ke stažení

     Omalovánka - Matouš 1 - A5            Omalovánka - Matouš 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Matouš 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Matouš 1, k vytištění, ke stažení, pro děti, obrázek, k vybarvení, k tisku, k vytisknutí, obrázky, zdarma, Bible a křesťanství

Fascinují vaše děti létající stroje? Chtěli by létat jako ptáci? Dopřejte jim alespoň omalovánku letadla, omalovánku helikoptéry nebo omalovánku stíhačky. Narozdíl od letenky jsou online omalovánky zdarma.

Obrázek Matouš 1 k vytištění a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Matouš 1 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém oknu internetového prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. K vybarvení poté může dítě vybírat z řady různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, temperové barvy, tužky, tempery a nebo fixky. Možností je dnes pro nejmenší děti fakt mnoho Obrázek Matouš 1 lze dokonce vybarvovat v počítači - není třeba tisk. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (např. malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Matouš 1 má nejrůznější výhody. Vyjma toho, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani navštívit obchodu s dětskou literaturou, šetří dětské oči, elektrickou energii a elektřinu. Omalovánky nejsou pro nejmenší děti jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo též psacími potřebami (např. uhlíky, temperové barvy a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Malému to může pomoct se naučit poznávat třeba postavy z pohádek, hudební nástroje, květiny a pochopitelně i Matouš 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají zaměstnání lidí, jídla anebo lidské profese. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro chlapce i dívky? Jsou to motivy Angry birds, Madagaskar, Sněhurka a Mickey mouse. Nejsou k dispozici dostupná bez placení a tak je tady bohužel nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: princezna, miminko, lokomotiva, astronaut či plachetnice. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Matouš 1.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů