Nejhledanější


Indián - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Omalovánka tenistky

Hvězdárna - omalovánka k vytištění zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 4 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku nazvaná Marek 4 k vybarvování pro kluky a holky. Online omalovánka s náboženským motivem z Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Určeno pro malé děti, předškoláky. Obrázek lze jednoduše zdarma vytisknout na domácí tiskárně. Omalovánka Marek 4 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 4 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Marek 4 - A5            Omalovánka - Marek 4 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 4 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytištění, k vytisknutí, obrázky, Marek 4, obrázek, Bible a křesťanství, k vybarvení, k tisku, online, zdarma, ke stažení, pro děti

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 4 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 4 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro vytištění na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude připravena ke stažení v novém okně webového browseru (Mozilla, Opera apod.). Omalovánku je vhodné vytisknout na tvrdší a silnější papír. K omalování potom může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako olejové pastely, křídy, propisovací tužky, tužky či pera. Malovacích potřeb je pro malá děcka k dispozici nepřeberné množství. Omalovánku Marek 4 lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka pro nejmenší s Marek 4 má nejrůznější výhody. Mimoto, že je zdarma tak nemusíte ani chodit do knihkupectví, šetří elektrickou energii, dětské oči nebo též peněženku. Omalovánky nejsou pro malá děcka jen oddychovou hrou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. olejové pastely, křídy nebo propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítě se tak může naučit poznávat třeba lidské profese, květiny, hudební nástroje a pochopitelně i Marek 4 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají různé sporty, jednotlivá zvířata případně pohádkové postavy. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Rumcajs, Monster high, Madagaskar nebo též Doba ledová. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro holku i kluka které na našich stránkách máme k uložení jsou: čert, lokomotiva s vagónky, kočka, auta a astronaut. Ať si vaše dítko užije malování Marek 4.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů