Top pět


Zbroj - obrázek zdarma ke stažení

Obrázek štěněte

Tanečnice - obrázek pro děti k vybarvení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek psa k tisku

Omalovánka Marek 3 k vytisknutí

Omalovánka pro nejmenší dostupná pod názvem Marek 3 k obarvení pro nejmenší děti. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Markovo evangelium 7:31-37. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Marek 3 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Obrázek ke stáhnutí v rozměrech

     Omalovánka - Marek 3 - A5            Omalovánka - Marek 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Marek 3, k tisku, obrázky, zdarma, obrázek, pro děti, Bible a křesťanství, k vytištění, k vybarvení, k vytisknutí, ke stažení

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek k vybarvení Marek 3 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Marek 3 je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace následně bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na tvrdší papír. K vybarvování lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - tužky, uhly, pastelové tužky, olejové pastely a nebo uhlíky. Výtvarných potřeb je pro kluky a holky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Marek 3 lze také vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro tisk s Marek 3 má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knihami, šetří oči dětí, peněženku nebo též peníze. Omalovánky nejsou pro kluky a holky jen primitivní hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo výtvarnými potřebami (například tužky, uhly anebo pastelové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba druhy jídel, květiny, jednotlivá zvířata a pochopitelně i Marek 3 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají zaměstnání lidí, sporty a druhy sportů. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro děti? Jsou to motivy Angry birds, Tom a Jerry, Sněhurka nebo též Ratatouille. Ty zde ale nemáme. Nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děti které tady máme ke stažení jsou: psi, čert, Santa Klaus, slon nebo také vláček. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 3.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů