Top pět


Obrázek hokejové přilby k vytisknutí

Kotva - obrázek pro děti k vybarvení

Příšera - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek s elfem k vytisknutí

Pětka - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Marek 10 k vytisknutí

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Marek 10 k vybarvení pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s biblickým motivem z knihy Markovo evangelium 10:46-52 (podle Apoštola Marka) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Marek 10 je dostupná bez placení ke stažení.


Omalovánka, obrázek Marek 10 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Marek 10 - A5            Omalovánka - Marek 10 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 10 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k vytisknutí, Marek 10, ke stažení, zdarma, obrázek, k tisku, online, pro děti, Bible a křesťanství, obrázky, k vytištění, k vybarvení

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek k vybarvení Marek 10 k vytištění pro děti

Omalovánka k tisku pro děti s Marek 10 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude připraven ke stažení v novém okně internetového browseru (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme vám tisknout na tvrdší papír. Ke kreslení poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako propisovací tužky, pastelky, voskové tužky, křídy anebo umělecké tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé děti k dispozici pestrá škála. Omalovánku Marek 10 lze samozřejmě vybarvovat bez tisku v grafickém programu (např. Gimp nebo Paintbrush). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Marek 10 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani vstoupit do obchodu s dětskou literaturou, šetří čas, zrak dětí a oči dětí. Omalovánky nejsou pro malé děti jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a nebo psacími potřebami (kupř. propisovací tužky, pastelky nebo také voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé kytky, čísla, druhy sportů a pochopitelně i Marek 10 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají květiny, jednotlivé druhy ptáků případně zaměstnání. Jaké jsou nejstahovanější omalovánky pro malé caparty? Jsou to motivy Simpsonovi, Sněhurka, Madagaskar a Popelka. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je zde bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: koně, astronaut, vláček, kočka a draci. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Marek 10.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů