Výběr omalovánek


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka s vánočním stromem

Zvonky - obrázek zdarma ke stažení

Babička - obrázek pro děti k vybarvení

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka Marek 1 zdarma k vytištění

Omalovánka k vytištění uložená pod názvem Marek 1 k vybarvování pro nejmenší děti. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy Markovo evangelium 7:31-37 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Marek 1 je zadarmo ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Marek 1 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Marek 1 - A5            Omalovánka - Marek 1 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Marek 1 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, obrázky, obrázek, Marek 1, k vybarvení, ke stažení, Bible a křesťanství, k vytištění, zdarma, k tisku, k vytisknutí, online

Která dívenka by nechtěla být princeznou? Na svých zlatých vlasech mít královskou korunu? Většině se přání nesplní, ale proč se nezasnít alespoň u pěkných online omalovánek princezen?

Obrázek Marek 1 k vytisknutí a vybarvení

Dětská omalovánka s Marek 1 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace potom bude připravena ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Firefox, Safari apod.). Omalovánku tiskněte na silný papír, třeba čtvrtku. K obarvení pak může dítě vybírat z různých druhů psacích potřeb jako tempery, vodové barvy, zvýrazňovače, olejové pastely nebo také tužky. Dostupných kreslících potřeb je pro malé caparty k dispozici nepřeberné množství. Obrázek Marek 1 lze taky vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po uložení na disk ji otevřte v grafickém editoru (kupř. malování ve Windows). Tato omalovánka k tisku pro děti s Marek 1 má různé výhody. Mimoto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví, šetří peníze, počítač a dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s psacími či výtvarnými potřebami (kupř. tempery, vodové barvy a nebo zvýrazňovače), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba druhy automobilů, zaměstnání, pohádkové postavy a pochopitelně i Marek 1 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, lidské profese a jídla. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro holku i kluka? Jsou to motivy Ratatouille, Lví král, Shrek a Medvídek Pú. Ty na našich stránkách však nemáme. Nejhledanější omalovánky pro naše milé prcky které zde máme k uložení jsou: houby, princezna, čert, astronaut nebo auta. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Marek 1.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů