Výběr omalovánek


Omalovánka budovy k vytisknutí

Banjo - omalovánka k tisku zdarma

Limonáda - obrázek pro děti k vybarvení

Kaktus - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Děti - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 8 zdarma k vytištění

Omalovánka dostupná pod názvem Lukáš ke kreslení pro holky i kluky. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 22:54-62 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 8 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Omalovánka ke stažení ve velikostech

     Omalovánka - Lukáš 8 - A5            Omalovánka - Lukáš 8 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 8 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 8, Bible a křesťanství, k vytištění, obrázek, ke stažení, k vybarvení, k vytisknutí, obrázky, k tisku, zdarma, pro děti, online

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Obrázek Lukáš 8 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Lukášem je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Obrázek potom bude k dispozici ke stáhnutí v novém okně internetového browseru (Firefox, Mozilla apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K obarvení lze poté zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, propisovací tužky, uhly, vodové barvy případně tužky. Kreslících Potřeb na malování je pro dívky i chlapce k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Lukáš lze dokonce vybarvit na počítači - není potřeba tisknutí. Po uložení na pevný disk počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Lukášem má nejrůznější výhody. Mimo to, že je zadarmo tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří zrak dětí, peněženku a elektřinu. Omalovánky nejsou pro dívky i chlapce jen zábavou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, propisovací tužky anebo uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Dítěti to pomůže naučit poznávat třeba různé kytky, jednotlivé druhy ptáků, čísla a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají různé sporty, zvířátka a nebo jídla. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé ratolesti? Jsou to motivy Gormiti, Medvídek Pú, Spiderman a Lego. Nejsou k dispozici zadarmo a tak je tady bohužel nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme k uložení jsou: lokomotiva s vagónky, draci, miminko, loď nebo také piráti. Přejeme mnoho pěkných zážitků při malování obrázku s Lukášem.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů