Výběr obrázků


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Lama - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka tenistky

Bernardýn - obrázek pro děti k vybarvení

Stužka - obrázek pro děti k vybarvení

Omalovánka Lukáš 3 k vytištění pro děti

Dětská omalovánka k vytištění označená Lukáš k obarvování pro malá děcka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Lukáš je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Lukáš 3 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 3 - A5            Omalovánka - Lukáš 3 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 3 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: online, Bible a křesťanství, k vybarvení, k vytištění, obrázky, Lukáš 3, k vytisknutí, obrázek, ke stažení, zdarma, k tisku, pro děti

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 3 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka pro nejmenší s Lukášem je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A5 nebo A4. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Chromium, Chrome apod.). Doporučujeme tisk na silnější papír, např. čtvrtku. K omalování lze následně zvolit různé psací potřeby - pera, olejové pastely, grafitové tužky, akrylové barvy nebo též křídy. Kreslících Potřeb na malování je pro holky i kluky k dispozici celá škála. Omalovánku Lukáš lze též vybarvovat bez tisku v grafickém programu (například Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka s Lukášem má různé výhody. Kromě toho, že je zdarma tak nemusíte ani nakupovat v knihkupectví, šetří zrak dětí, peníze a nebo oči dětí. Omalovánky nejsou pro holky i kluky jen nudnou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (např. pera, olejové pastely případně grafitové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba květiny, jednotlivá zvířata, druhy ptáků a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět třeba jak vypadají dopravní prostředky, sporty anebo lidské profese. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro kluky i holky? Jsou to motivy Simpsonovi, Gormiti, Shrek a nebo Mickey mouse. Z autorsko-právních důvodů je zde nemáme. Nejhledanější omalovánky pro ratolesti které tady máme ke stáhnutí jsou: loď, astronaut, koně, lokomotiva a drak. Budeme rádi, jestliže se vám omalovánka Lukáše bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů