Top obrázky


Bodlák - obrázek zdarma ke stažení

Jízdní kolo - obrázek pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka budovy k vytisknutí

Africký slon - omalovánka k vytištění zdarma

Omalovánka Lukáš 2 k vytisknutí

Omalovánka k tisku s názvem Lukáš k obarvení pro děti. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z Evangelia podle Lukáše 7:11-17. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 2 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné rozměry obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 2 - A5            Omalovánka - Lukáš 2 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 2 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: Lukáš 2, k vybarvení, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, ke stažení, k tisku, obrázky, k vytištění, pro děti, zdarma, obrázek

Vybarvěte si omalovánky automobilů. K dispozici jsou desítky omalovánek vozů značek Ferrari, Jeep a další. Vybarvit si můžete i další oblíbené vozy - např. hasičské auto nebo traktor.

Obrázek Lukáš 2 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka k vytištění s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Zvolte si prosím jeden z nich. Omalovánka pak bude ke stáhnutí v novém oknu internetového prohlížeče (Chrome, Opera apod.). Doporučujeme vám omalovánku vytisknout na papír s větší gramáží. K omalování lze potom zvolit různé psací potřeby - grafitové tužky, fixy, propisovací tužky, křídy nebo olejové pastely. Potřeb na malování je pro nejmenší děcka k dispozici ohromující množství. Omalovánku Lukáš lze taky vybarvit na počítači - není potřeba vytištění. Po uložení do počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytisknutí s Lukášem má různé výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do obchodu s knížkami, šetří dětské oči, zrak dětí anebo čas. Omalovánky nejsou pro nejmenší děcka jen bezduchou hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejenže se dítě učí zacházet s výtvarnými nebo také psacími potřebami (např. grafitové tužky, fixy nebo též propisovací tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může mu to pomoct se naučit poznávat třeba sporty, lidské profese, písmena a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají druhy sportů, čísla případně druhy ptáků. Jaké jsou nejhledanější omalovánky pro nejmenší děti? Jsou to motivy Barbie, Medvídek Pú, Gormiti anebo Včelka Mája. Bohužel jsme ale tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je zde nemáme. Nejvyhledávanější omalovánky pro malé i větší děti které tady máme ke stažení jsou: netopýr, hasiči, piráti, slon a Santa Klaus. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů