Top obrázky


Ježíš Kristus - omalovánka k vytištění zdarma

Děvče - obrázek pro děti k vybarvení

Sedmička - omalovánka k vytištění zdarma

Hranolky - obrázek zdarma ke stažení

Plyšový medvídek - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka Lukáš 12 zdarma k vytištění

Dětská omalovánka k vytisknutí nazvaná Lukáš k vybarvování pro děti. Biblický motiv k vybarvení, omalovánka pro malé děti nejen křesťanů s motivem z knihy Evangelia podle Lukáše 12:13-21 (Bible) zdarma ke stažení, vytištění a vybarvení. Omalovánka Lukáš je zdarma ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Lukáš 12 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Zvolte si velikost obrázku ke stažení

     Omalovánka - Lukáš 12 - A5            Omalovánka - Lukáš 12 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Lukáš 12 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: zdarma, k vybarvení, Bible a křesťanství, obrázek, ke stažení, k tisku, pro děti, k vytisknutí, Lukáš 12, online, obrázky, k vytištění

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Obrázek Lukáš 12 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k vytisknutí s Lukášem je připravena ke stažení ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka následně bude ke stáhnutí v novém oknu webového browseru (Internet explorer, Firefox apod.). Doporučujeme tisk na papír s větší tloušťkou. K obarvování poté může dítě vybírat z různých typů psacích potřeb jako uhlíky, voskové tužky, uhly, temperové barvy a vodové barvy. Kreslících Potřeb na malování je pro malé ratolesti k dispozici dlouhá řada. Obrázek Lukáš lze samozřejmě vybarvovat v počítači - není třeba vytištění. Po stáhnutí na disk ji otevřte v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka k vytištění s Lukášem má různé výhody. Vyjma toho, že je zadarmo tak nemusíte ani navštívit papírnictví, šetří počítač, oči dětí nebo též dětské oči. Omalovánky nejsou pro malé ratolesti jen bezduchou zábavou, ale také i důležitou výukovou pomůckou. Nejenomže se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskové tužky a uhly), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba různé sporty, druhy jídel, hudební nástroje a pochopitelně i Lukáše :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jídla, jednotlivé druhy rostlin anebo rostliny. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Ratatouille, Hledá se Nemo, Kačer Donald nebo též Mickey mouse. Bohužel jsme však tyto zajímavé omalovánky k vytisknutí nesehnali a proto je tu nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro malé caparty které zde máme ke stažení jsou: astronaut, astronaut, psi, auto případně liška. Ať si vaše dítko užije malování Lukáše.


Vyhledávání

Banner


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů