Nej pět


Obrázek Ježíš Krista k vytisknutí pro děti

Obrázek kvítí pro děti k vytisknutí zdarma

Obrázek raketoplánu

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Housenka - obrázek zdarma ke stažení

Omalovánka kniha Genesis 9 k vytisknutí pro děti zdarma

Omalovánka k vytisknutí s názvem Kniha Genesis 9 k omalování pro malé caparty. Biblická omalovánka, obrázek pro děti nejen křesťanů s motivem z knihy knihy Genesis 12:10-20 (Bible) zdarma ke stažení a vybarvení. Omalovánka Kniha Genesis 9 je zadarmo k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 9 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 9 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 9 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: pro děti, online, k tisku, obrázek, ke stažení, Bible a křesťanství, k vybarvení, obrázky, k vytištění, Kniha Genesis 9, zdarma, k vytisknutí

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 9 k vytisknutí a k vybarvení

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 9 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisknutí na papír A5 a A4. Zvolte si prosím jeden z nich. Ilustrace pak bude k dispozici k uložení v novém okně webového prohlížeče (Internet explorer, Mozilla apod.). Omalovánku tiskněte na papír s větší tloušťkou. K vybarvení lze potom zvolit různé psací potřeby - umělecké tužky, pastelky, tužky, tempery a nebo temperové barvy. Dostupných kreslících potřeb je pro chlapce i dívky k dispozici vskutku hodně. Omalovánku Kniha Genesis 9 lze samozřejmě vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stažení do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato omalovánka pro nejmenší s Kniha Genesis 9 má různé výhody. Mimo to, že je zdarma tak nemusíte ani vstoupit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, čas nebo též oči dětí. Omalovánky nejsou pro chlapce i dívky jen zábavou, ale též i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými případně psacími potřebami (například umělecké tužky, pastelky a tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Malé dítě tak může naučit poznávat třeba různé sporty, zvířata, písmena a pochopitelně i Kniha Genesis 9 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět např. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, postavy z pohádek a druhy jídel. Jaké jsou nejpožadovanější omalovánky pro malá děcka? Jsou to motivy Hello Kitty, Toy Story, Popelka nebo též Kocour Garfield. Ty tady ale nemáme. Nejhledanější omalovánky pro malé caparty které na našich stránkách máme ke stáhnutí jsou: sněhulák, princezna, piráti, drak nebo traktor. Věříme, že se vám obrázek Kniha Genesis 9 bude líbit.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů