Nej pět


Viola - obrázek k vytisknutí zdarma

Keltská harfa - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Mikuláš - obrázek pro děti k vybarvení

Chmel - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Brusič - omalovánka online ke stažení a vytisknutí

Omalovánka kniha Genesis 7 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk se jménem Kniha Genesis 7 k omalování pro holku i kluka. Omalovánka s náboženským motivem ze svaté knihy Bible, z knihy Genesis 4:1-13. Obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění a vybarvení, určený pro nejmenší děti. Omalovánka Kniha Genesis 7 je dostupná bez placení ke stáhnutí.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 7 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Vyberte si rozměr omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 7 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 7 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: obrázky, pro děti, Kniha Genesis 7, online, k vybarvení, obrázek, Bible a křesťanství, k vytištění, ke stažení, k vytisknutí, k tisku, zdarma

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek Kniha Genesis 7 k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka k tisku pro děti s Kniha Genesis 7 je připravena k uložení ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 nebo A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Ilustrace poté bude ke stáhnutí v novém oknu prohlížeče (Safari, Firefox apod.). Doporučujeme vám tisknout na papír s vyšší gramáží (čtvrtka). K vybarvování pak může dítě vybírat z mnoha různých druhů psacích potřeb jako uhlíky, voskovky, voskové tužky, tempery nebo též pastelky. Potřeb na malování je pro malé caparty k dispozici pestrá škála. Omalovánku Kniha Genesis 7 lze také vybarvovat bez tisku v grafickém programu (kupř. Gimp nebo Paintbrush). Tato omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 7 má různé výhody. Mimo toho, že je zadarmo tak nemusíte ani chodit do papírnictví, šetří peníze, peněženku či elektřinu. Omalovánky nejsou pro malé caparty jen relaxační hrou, ale samozřejmě i důležitou výukovou pomůckou. Nejen že se dítě učí zacházet s psacími nebo také výtvarnými potřebami (třeba uhlíky, voskovky anebo voskové tužky), ale učí se i poznávat a pojmenovávat nejrůznější objekty nebo činnosti. Může se tak naučit poznávat třeba zvířata, rostliny, jídla a pochopitelně i Kniha Genesis 7 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět například jak vypadají jednotlivá zvířata, postavy z pohádek a nebo různé sporty. Jaké jsou nejvyhledávanější omalovánky pro malé děti? Jsou to motivy panenka Winx, Monster high, Bořek stavitel či Angry birds. Ty zde ale nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro holčičky i chlapečky které tady máme k uložení jsou: auta, mašinka, čert, plachetnice nebo princezna. Přejeme vám i vašemu dítěti mnoho pěkných chvil s omalovánkou Kniha Genesis 7.


Prohledat web

Reklamy


(c) 2019 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů