Top pět


Omalovánka květiny k vytisknutí a vybarvení

Omalovánka králíka k vytisknutí

Obrázek turisty k tisku, pro děti k vybarvení

Obrázek skůtru k vytisknutí

Omalovánka s nemocným pejskem

Omalovánka kniha Genesis 6 k vytisknutí

Omalovánka k vytisknutí dostupná pod názvem Kniha Genesis 6 k obarvení pro kluky i holky. Obrázek, omalovánka s motivem z Bible, konkrétně z knihy Genesis 4:1-13. Tento náboženský obrázek je zdarma k dispozici ke stažení a vytištění. Omalovánka Kniha Genesis 6 je zdarma k uložení.


Omalovánka, obrázek Kniha Genesis 6 - Bible a křesťanství - k vytisknutí, pro děti k vybarvení zdarma, online ke stažení a vytištění


Dostupné formáty omalovánky ke stažení

     Omalovánka - Kniha Genesis 6 - A5            Omalovánka - Kniha Genesis 6 - A4       

Obrázek, omalovánka k vytištění Kniha Genesis 6 patří do kategorie Bible a křesťanství

Klíčová slova: k tisku, k vytištění, Kniha Genesis 6, pro děti, ke stažení, zdarma, obrázek, obrázky, online, Bible a křesťanství, k vytisknutí, k vybarvení

Milujete psy? Pokud je vaše odpověď ano, vyzkoušejte online omalovánky psů vybarvit si můžete jezevčíka, roztomilé štěňátko nebo kokršpaněla.

Obrázek k vybarvení Kniha Genesis 6 k vytištění pro děti

Omalovánka vhodná pro tisk s Kniha Genesis 6 je připravena ke stáhnutí ve dvou formátech - pro tisk na papír A4 a A5. Vyberte si prosím jeden z nich. Omalovánka poté bude k uložení v novém oknu webového prohlížeče (Mozilla, Firefox apod.). Doporučujeme vytištění na tvrdší a silnější papír. Ke kreslení lze pak zvolit nejrůznější psací potřeby - temperové barvy, tempery, olejové pastely, křídy nebo též umělecké tužky. Malovacích potřeb je pro holčičky i chlapečky vskutku velmi mnoho. Omalovánku Kniha Genesis 6 lze také vybarvit na počítači - není potřeba tisk. Po stáhnutí do vašeho počítače obrázek můžete otevřít v grafickém editoru (třeba malování ve Windows). Tato dětská omalovánka k vytištění s Kniha Genesis 6 má nejrůznější výhody. Nadto, že je dostupná bez placení tak nemusíte ani jezdit do knihkupectví nebo papírnictví, šetří peněženku, dětské oči anebo počítač. Omalovánky nejsou pro holčičky i chlapečky jen zábavou, ale dokonce i důležitou výukovou pomůckou. Nejenom že se dítě učí zacházet s výtvarnými a psacími potřebami (třeba temperové barvy, tempery případně olejové pastely), ale učí se i poznávat a pojmenovávat různé objekty nebo činnosti. Může mu to pomoci se naučit poznávat třeba kytky, druhy automobilů, dopravní prostředky a pochopitelně i Kniha Genesis 6 :-). Dítě se prostřednictvím omalovánek k vytisknutí dále může dozvědět kupř. jak vypadají jednotlivé druhy rostlin, zaměstnání lidí nebo hudební nástroje. Jaké jsou nejoblíbenější omalovánky pro nejmenší děcka? Jsou to motivy Kačer Donald, My little pony, Krteček anebo Lego. Z autorsko-právních důvodů je na našich stránkách nemáme. Nejoblíbenější omalovánky pro menší i větší děti které zde máme ke stáhnutí jsou: piráti, astronaut, draci, hasiči a loď. Věříme, že se vám obrázek Kniha Genesis 6 bude líbit.


Vyhledávání

Banner


2012-17 Luksoft.cz | Zásady ochrany osobních údajů